fbpx

Prekių grąžinimas

 1. Prekių grąžinimas ar keitimas vykdomas vadovaujantis LR teisės aktuose nustatyta tvarka.
 2. Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui defektuotas prekes ir tik tokią prekę, kuri nebuvo naudojamanėra sugadinta Pirkėjo, išlaikyta originali komplektacija (pvz.: jei buvo pirkta 5 kamuoliukai tos pačios spalvos siūlų, grąžinami turi būti visi 5 pirkti kamuoliukai, ne vienas, ir ne du).
 3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėjenenaudota (nebandyta), nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
 4.  Norėdamas grąžinti prekę(-es) Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos.
 5. Praėjus daugiau kaip 14 (keturiolikai) dienų nuo prekės pristatymo dienos, prekių grąžinimui taikomos Lietuvos Respublikos Mažmeninės prekybos taisyklės.
 6. Pardavėjas neatsako už prekių sugadinimąnetinkamai jomis naudojantis ar siuntimo metu dėl netinkamo tarnybų darbo.
 7. Pirkėjo pageidavimu prekės keičiamos analogiška preke. Jei pardavėjas neturi galimybių apkeisti prekės, visi pinigai, grąžinus prekę pardavėjui, už prekę yra grąžinami per 14 d.d., banko pavedimu į nurodytą sąskaitą.
 8. Pinigų grąžinimo atveju, Pirkėjui grąžinama visa faktiškai už prekes sumokėta suma, įskaitant prekės pristatymą.
 9. Visas kokybiškų prekių keitimo / grąžinimo metu atsiradusias pašto išlaidas apmoka Pirkėjas. Jeigu prekės yra grąžinamos / keičiamos dėl netinkamos kokybės arba buvo gautos ne tos prekės, tuomet visas grąžinimo / keitimo metu atsiradusias prekių pristatymo išlaidas apmoka Pardavėjas.
  Svarbu: visos Pardavėjui atgal siunčiamos prekės (tiek pinigų grąžinimo, tiek keitimo atveju) turi būti siunčiamos TIK per: Omnivos paštomatą (gavėjas: MB Nertukas, mobilus: +370 612 17728, Klaipėdos PC ARENA paštomatas).
 10. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
 11. Visos dovanos, kurios buvo gautos kartu su įsigytomis prekėmis, turi būti grąžintos kartu su grąžinamomis prekėmis.
 12. Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.
 13. Gavus grąžintas prekes ir įvertinus jų būklę, už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių gražinimo dienos į pirkimo metu mokėtojo nurodytą banko sąskaitą.
Navigacija
Close

Mano krepšelis

Close

Įsiminti prekę

Smagu, kad būsite mūsų klientas!

Slaptažodis bus nusiųstas Jūsų nurodytu el. paštu.

Jau esate registruotas vartotojas?

Close

Close

Categories